» معرفی اسپیکر هوشمند جدید شیائومی

معرفی اسپیکر هوشمند جدید شیائومی

امسال شاهد معرفی اسپیکرهای هومشمند کمپانی‌های مختلف بودیم. اپل، آمازون و اکنون شیائومی! کمپانی چینی نیز از رقبا عقب نماند و امروز از اسپبکر هوشمند خود با نام Mi AI رونمایی کرد.


می AI نیز همانند سایر اسپیکرهای هوشمند با انجام کارهای مختلف می‌توان به شما در زندگی روزانه‌تان در خانه یا محیط کار کمک نماید. شما می‌توانید از اسپیکر هوشمند شیائومی درباره وضعیت هوا و خبرها سوال کنید، دستگاه‌های هوشمند خانگی را کنترل نمایید و از طریق آن موسیقی و کتاب‌های صوتی گوش کنید. با استفاده از نرم‌افزار این اسپیکر که روی گوشی‌های هوشمند نصب می‌شود، می‌توانید امکانات بیشتری به آن اضافه کنید.این اسپیکر قابلیت پخش صدای 360 درجه را دارا می‌باشد. ظاهر آن نیز زیباست و همانند اسپیکرهای بلوتوثی این کمپانی است که پیش‌تر در بازار دیده‌ایم.


به نظر می‌رسد به زودی اسپیکرهای هوشمند نقش کلیدی در خانه‌ها ایفا خواهند کرد. مخصوصا با گسترش خانه‌های هوشمند و امکان کنترل آن‌ها با این اسپیکرها، شاهد گسترش دستگاه‌هایی از این دست خواهیم بود. به نوعی می‌توان گفت اسپیکرهای هوشمند اکنون در آغاز راه می‌باشند.


نقطه قوت اسپیکر هوشمند شیائومی در مقایسه با رقبا قیمت مناسب آن می‌باشد. کمپانی چینی قیمت بلندگو شیائومی را برای عرضه در کشور چین 44 دلار اعلام کرده است.

تگ ها :   اسپیکر
فرم ارسال نظر


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله